Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Структура, рэжым працы Цэнтра

Рэжым працы Цэнтра:
панядзелак - нядзеля 09.00-21.00

Дырэктар Цэнтра Шаўчэнка Наталля Віктараўна
кабінет 214, тэл. +375 17 368 22 51


Намеснік дырэктара па вучэбна-метадычнай рабоце Старасвецкая Людміла Леанідаўна
   кабінет 214, тэл. +375 17 368 46 60
   ↳ Вучэбна-метадычны кабінет / загадчык кабінетам Копцель-Сцяпура Марыя Яўгенаўна
      кабінет 216, тэл. +375 17 368 46 60
   ↳ Аддзяленне інтэлектуальнага развіцця / Загадчык аддзялення Драздова Вольга Ўладзіміраўна
      кабінет 210, тэл. +375 17 397 27 17
   ↳ Аддзел дэкаратыўна-прыкладной творчасці /
      кабінет 211, тэл. +375 17  397 27 17
   ↳ Аддзяленне выяўленчага мастацтва / Загадчык аддзялення Лішчук Інга Алегаўна
      кабінет 211, тэл. +375 17 397 27 17
   ↳ Аддзяленне народнай і тэхнічнай творчасці / Загадчык аддзялення Коженец-Мурашова Аліна Віктараўна
      кабінет 211, тэл. +375 17 397 27 17


Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце Гульмантовіч Ніна Мікалаеўна
   кабінет 214, тэл. +375 17 368 46 60
   ↳ Аддзяленне вакальна-інструментальнай творчасці / Загадчык аддзялення Губская Валянціна Карлаўна
      кабінет 218, тэл. +375 17 368 46 60
   ↳ Аддзяленне тэатральнага і харэаграфічнага мастацтва / Загадчык аддзялення Дакімовіч Кацярына Мікалаеўна
      кабінет 210, тэл. +375 17 397 27 17
   ↳ Аддзяленне спорта, краязнаўства і экалогіі  / Загадчык аддзялення Крысько Ганна Віктараўна
      кабінет 210, тэл. +375 17 397 27 17


Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце Сарока Крысціна Андрэеўна
   кабінет 219, тэл. +375 17 368 98 50
   ↳ Аддзел культурна-дасугавай дзейнасці / Загадчык аддзела Матузенка Святлана Адамаўна
      кабінет 218, тэл. +375 17 368 98 50
   ↳ Кабінет дзіцячых і моладзевых грамадскіх аб'яднанняў /
      кабінет 219, тэл. +375 17 368 98 50


Намеснік дырэктара па гаспадарчай рабоце Русак Святлана Фёдараўна
   кабінет 209, тэл. +375 17 368 46 60
   ↳ Адміністрацыйна-гаспадарчы аддзел

Раздзелы сайта